Гінгівіт

Гінгівіт (лат. gingivitis) — запальне захворювання ясен.


Докладніше:
Зазвичай гінгівіт спричинює мікробна флора порожнини рота. При недостатньому догляді за порожниною рота на зубах накопичується наліт, в якому розвиваються колонії мікроорганізмів, утворюється мікробна плівка. Цей наліт може мінералізуватися, формуючи зубний камінь, що є однією з причин розвитку гінгівіту. Однак при збереженні захисних сил організму запалення ясен тривалий час може не відбуватися.
У гострій формі захворювання проявляються у вигляді кровотечі з ясен і гострим болем. Іноді в місці ураження спостерігається печіння. Хронічна форма гінгівіту виражена припухлістю ясен, їхні тканини стають м’якими і гладкими, при цьому зуби покриті зубним каменем або нальотом. Уражені ясна можуть бути припухлі, що збільшує краю ясен, утворюються своєрідні пазухи між яснами і зубом, в яких, як правило, накопичуються мікроорганізми, можуть спостерігатися гнійні виділення, ясна мають синюшний відтінок. До симптомів виразкового гінгівіту можна віднести крім больових відчуттів в яснах їхню кровоточивість, появу головного болю, підвищення температури тіла, зниження апетиту, можуть збільшитися лімфатичні вузли.
Лікування гінгівіту залежить від тяжкості захворювання. Лікувальні процедури включають місцеві антибактеріальні та антисептичні засоби, знеболювальні та протизапальні засоби, видаляється зубний наліт, зубний камінь, усуваються травматичні чинники.

Самолікування може
бути шкідливим
для Вашого здоров’я

Реклама лікарського засобу.
Є протипоказання.
Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтеся з лікарем

Фармакологічний нагляд: пройдіть по посиланню, щоб повідомити про небажану реакцію при прийомі лікарського засобу

*Ю.В. Деева. Актуальные вопросы применения препарата  «Тантум Верде ®» в лечении пациентов с воспалительными заболеваниями глотки. // Журнал вушних, носових і горлових хвороб. – 2013. – №2. – С. 61-66.
**При місцевому застосуванні бензидамін діє як дезінфікуючий засіб

Фортеза, бензидаміну гідрохлорид, спрей для ротової порожнини 0,15% 30 мл
№ UA/13797/02/01 от 09.09.2014 до 09.09.2019

Фортеза, бензидаміну гідрохлорид, розчин для ротової порожнини 0,15% 120 мл
№ UA/13797/01/01 от 18.09.2014 до 18.09.2019

Виробник: АБДИ ИБРАХИМ Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш.,
Турция/Abdi Ibrahim Hac Sanayi ve Ticaret A. S., Turkey, для Дельта
Медикел Промоушнз АГ/Delta Medical Promotions AG.
Forteza/Фортеза – зареєстрований товарний знак Дельта Медикел Промоушнз АГ//Delta Medical Promotions AG.

Зроблено в metaxis